آدم‌حسابی‌ها، مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا


برترین ها: «سالار کمانگر» متولد 1977 در تهران است، او بعد از مهاجرت به آمریکا تحصیلات خود را در این کشور به ثمر رساند. .

این موفقیت را می توان جز اولین دستآوردهای «سالار کمانگر» دانست.

«سالار کمانگر» در حالی که در استنفورد حضور داشت همیشه سعی می‌کرد پیشرفت‌هایی را پیدا کند که از فارغ‌التحصیلی وارد شود و در عین حال به آن علاقه داشته باشد بنابراین لیستی از علایق خود را بعد از آن می‌دهد و عواملی را که برای او انجام می‌دهند. او تصمیم گرفت به دنبال سه شرکت، چون گوگل، اسک جیوز و دایرکت هیت برود و بعد از ارائه رزومه و درخواست درخواست سعی کنید راهی برای پذیرش در مصاحبه پیدا کند و ثابت کند که می تواند یک کارمند باشد. با ارزش و نمونه باشید.

آدم‌حسابی‌ها، مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

یکی از معاوین سابق گوگل به نام «سرگی برین» در سال 1999 به دانشگاه استنفورد بازگشته بود و سعی می کرد که از طریق دانشجویان برای پیوستن به گوگل آنها را راهنمایی کنند و با آنها صحبت کنند و اطلاعات تماس خود را به آن ها بدهند.

«سالار کمانگر» بعد از چند هفته و تجزیه و تحلیل و تحلیل چشم اندازهای رقابتی، همراه با جستجو را آغاز کرد و اطلاعاتش را برای «سرگی» فرستاد و بعد از چند هفته «سرگی» و تیمش از او مصاحبه ای به عمل آوردند و در نهایت. استفاده شد.

او در مصاحبه‌ای درباره غیر مرتبط بودن رشته‌های تحصیلی خود با کاری که انجام می‌دهد گفته است: اوایل که به مدرسه میرفتم، بسیار مشتاقانه خیال پزشک شدن را در سر میپروراندم، تا آن زمان را به تماشای طبابت پزشکان اختصاص دهند از آن به بعد بسیار. مشتاق شدم که دانشمند شوم.بعدها وقتی دو هفته به صورت پاره وقت در گوگل بودم، فهمیدم که کارهایی که این کار من را با آنها درگیر می کند، به من انرژی می دهد. کار اییی کافی یسیسیس و بایی از ایکه یکیکحفه هه صصهیجت ر ز گیزهازز ا ففاهه یکیکیکد، طططئئ ششیی.»

آدم‌حسابی‌ها، مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

او در سمت نظارت بر طرح کسب و کار شروع به فعالیت می کند و در همان سال اول یعنی سال 2000 اولین طرح کسب و گوگل را راه اندازی می کند همچنین در کنار وظایف گذشته فعالیت حقوقی و مالی را هم انجام می دهد.

«سالار کمانگر» به عنوان مدیر اجرایی سرویس ایمیل گوگل (جیمیل) و نسخه وب جستجوی گوگل بود. با همفکری که وجود دارد و با رشد سریع این سرویس بسیار سریع است، می توانید وب سایت خود را در صدر نتایج جستجو به میزانی که پول می دهد ارائه می دهد. به ۱۰ مهندس برتر جوان گوگل تبدیل شود.

آدم‌حسابی‌ها، مهندس سالار کمانگر، مقیم آمریکا

پس از 10 فعالیت در گوگل در سن 32 سال بعد از برکناری «چاد هورلی» که دوران معمول ناموفقی در تیوب به عنوان عامل این شرکت بزرگ منصوب بود و تا سال 2014 در این جایگاه ماندگار شد. ظظایف یفییییی سیسیسههای جی یی، پیکاسا و گگگ یی یا هه هه هار بوهه اسس او، ایی یان اششش اججایی ششککگگگگگ اسس.

«جان یوشایی» یکی از نویسندگان و سردبیران وب سایت فوربز در مورد او نوشته است: «طبیعی نیست که شخصی به عنوان نهمین کارمند شرکت گوگل استفاده شود و به این حد در کار خود موفق باشد این شرکت هماکنون بیش از 30000 هزار کارمند دارد.. پشتکار و علاقه‌ای که «سالار کمانگر» نسبت به کار خود دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند داشته باشد. هدف رسید.»

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial