استقلال و گل‌گهر بهترین بازی لیگ بودخبرگزاری مهر: مدافع سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه فصل ابتدایی بازی جذابی را تماشا نکردیم، گفت: دیدار استقلال و گهر سیرجان فنی ترین بازی لیگ بود.

محمدرضا شکورزاده در پیروزی دو بر یک تیم فوتبال استقلال برابر گل گهر سیرجان اظهار داشت: پس از هفته ها شاهد یک بازی جذاب و دیدنی از دو تیم لیگ برتری بودیم، استقلال و گل گهر هر دو به سه امتیاز این دیدار نیاز داشت و هر کدام. که پیپیزز یشیشند، هه صصر ججول ییسیسیند؛ هه انظار ایی بازی ههاجی یا از ایی ب یی شاهه باششد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال اضافه کرد:. اول باز هم استقلال یک پنالتی شد که متأسفانه اوریا غفوری نشان داد که صاحب گل اول، آن را وارد دروازه حریف کند. ککد اماحضحضیک یکیکوازهزه نآاهه هه نام «ظاههی» درون دروازه اسسققال باث ثش ت گگ گهگه از زسین هه سیسایی ناکام بماند.

شکورزاده میدان کرد:.. استقلال که دو دروازهبان خوب برای این تیم مفید است من و همه اهالی فوتبال اعتقاد داریم که در حال حاضر رشید مظاهری بهترین دروازهبان کشورمان است و بیشک می تواند شماره یک تیم ملی ایران هم او با سیوهایی باشد. چند بازی گذشته استقلال برابر حریفان انجام داده، آمادگی خود را به رخ اهالی فوتبال کشیده است و حالا سرمربی تیم ملی ایران می تواند از داشتن یک دروازهبان فوقالعاده آماده، احساس رضایت و خوشحالی کند.

وی با انتقاد از عملکرد مدافعان استقلال گفت: از آنجایی که آبی پوشان می‌تواند به سه این بازی دست پیدا کند، اما هنوز نقایص خط دفاعی متأسفانه مدافعان استقلال را در برابر گل گهر اشتباه می‌کند که اوج اشتباهشان، ضربه نقطه پایانی گادوین منشا. محمود فکری که یکی از هافبکهای دفاعی فوتبال ایران بوده است، باید سروسامان را بیشتر به خط دفاعی کند و حتی اگر نیاز به آنها را بیشتر در تمرینات نگه دارد. اسسققال در آیآیه چچار شکشکشک واه شش بنابرایی کادر ففی اسسققال بایی یشیشیشر از گذشگذشه تیییات آن ایی یی گذگذاند.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در دیدار ویژه تیم فوتبال استقلال برابر استقلال اراک که روز دوشنبه (15 دی ماه) برگزار می شود، گفت: تیم تیم در هفته های گذشته روند رو به رشد و عملکرد قابل قبولی در لیگ است که استقلال هم باید به پیروزی برسد. مطمئنا بازیکنان خطیبی، انگیزه های بالایی دارند که استقلال را در تهران شکست می دهد یا به تساوی دست پیدا می کند بنابراین فکر محمودی باید به خوبی حریفش را آنالیز و نقاط قوت و ضعف داشته باشد. ححیف ری پیهچچد بایی هچییی بایی تایی اساس سشایط آآوییییی اراک بگزاار ککد که در ایی بازی هه پیصرزیزیشییه و صصرشیشیشی یو شش..

شکورزاده در پایان پیشنهادان کرد: با هر دو امتیاز می توانید شرایط روحی و روانی استقلال را برای دیدار برابر پرسپولیس آماده کنید، زیرا که بازی پرسپولیس در دو گذشته به دو تساوی دست پیدا کرده و چهار امتیاز را از دست داده است. آن است که ابتدا برابر سپاهان و سپس برابر استقلال به پیروزی رسیده تا خود را به بالسای جدول

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial