اسفند دیوانه!

[ad_1]

اسفند دیوانه، یک عبارت جنجالساز بود که در نهایت از سوی یکی از هواشناسی مورد استفاده قرار گرفت و بحث های زیادی را برانگیخت. مسابقات هفته بیستم استفاده از لیگ برتر فوتبال فوتبال برگزار شد. استقلال بعد از شش برد پیاپی، در این هفته با نتیجه مساوی بدون گل برابر نساجی شروع شد و نتیجه پرسپولیس با شکست 3 بر یک مس رفسنجان، فاصله اش با جدول را به سه امتیاز برد. کاهش بههه.تیگیگ تسه بای یگیگیگ تاقی قیانهه؛ سه سساققهای که آآیییشان ریی ههان اسس.شایی ایی سهسههفه، یییی چیزها را در مورد شسنشش کک فصفص شششص ککد.

ترمز بدموقع استقلال

از ابتدا هم مشخص بود که استقلال برابر تیم گردنکلفت نساجی کار آسانی ندارد.شاید جایگاه نساجی در جدول رده بندی حتی یک رقمی هم نباشد، اما واقعا تیم خوبی هستند و رقبا را حسابی آزار می دهند. در نتیجه هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گشودن دروازه رقیب هستند. گلر نساجی مخصوصا روی دفع یک ضربه سر از رودی ژستد در فاصله نزدیک عملکردی خیره کننده و تماشایی داشت. نگران نزدیک شدن پرسپولیس به خودش باشد پس از این مسابقه، صدای انتقادها از رودی ژستد بیش از هر زمان دیگری بلند شد؛ بازیکنی که در حمله به تیم مهره پزشکی است، اما در کل فصل تنها دو گل زده و بسیاری عقیده دارند حق دارند. ارسلان مطهری است که به جای او در ترکیب اصلی قرار می گیرد. به هر تقدیر استقلال تا پایان سال 140 سه بازی دیگر دارد که هر کدام از شخصیت های خاص خود را دارند. پس از آن استقلال باز هم در ورزشگاه آزادی با نفت علیرضا منصوریان ملاقات می کند و نهایتا باید با پرسپولیس در آخرین پنجشنبه سال باشد.

خیز بلند پرسپولیس

پرسپولیس در حالی به مصاف مس رفسنجان رفت که از نتیجه بازی استقلال خبر داشت و میدانست با پیروزی در این مسابقه می تواند خود را به رقیب سنتی نزدیکتر کند. دست .. یافتند این بازی جزوه های قابل دفاع در لیگ بیستویکم بود آلکثیر که کلا خانه شده بود، حامد پاکدل هم از این بازی در حوادث عجیب قبل پرسپولیس شد تا مهدی عبدی تنها گزینه پرسپولیس در خط حمله باشد؛ بازیکنی که مخاطب را زیاد می کند. حرص می دهد، اما معمولا کارش را انجام می دهد احمد گوهری که در این مسابقه به حامد لک می دهد. داده شده بود، در مجموع عملکرد متزلزلی داشت و در گام اول نمره قبولی را نشان می داد.پیش از این راحت موقعیت گل می دهد و این مسئله صدای خود یحیی گلمحمدی را هم آورده است. به عدد 45 و سایه سنگین خودش ر علیرضا منصوریان رقیب مشترک سرخابیها از خانه برابر نفت آبادان و نفت سلیمان را پشت سر بگذارند و نهایتاً در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال بروند. .. نفت مسجدسلیمان هم برای نجات از سقوط بهشدت نیاز به کسب امتیاز دارد هفت بازی پایانی این فصل سال آینده برگزار خواهد شد فعلا اما پرسش این است؛ 1400 را چه تیمی در صدر به پایان میرساند؟

منبع: دنیای اقتصاد

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما