افشاردوست: شهداب زودتر از برنامه‌ها به فینال رسید – ورزش سه


کد خبر : 1814431 |
18 اسفند 1400 ساعت 09:05 |
936 بازدید |

0
دیدگاه

مشاور فنی تیم والیبال شهداب یزد گفت: شهداب، زودتر از برنامه هایی که در نظر داشت به فینال لیگ برتر رسید و قهرمانی در مسابقات باشگاه های آسیا و حضور در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان، جزو برنامه های باشگاه است.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، محمود افشاردوست در روند پیشرفت این تیم در نیم فصل لیگ برتر و رسیدن به فینال این رقابت ها اظهار داشت: تیم شهداب در نیم فصل نخست با وجود داشتن دو مربی بسیار خوب و زحمتکش کادر فنی جدید در نیم فصل دوم به بررسی دقیق نحوه بازی، آمادگی جسمانی و ذهنی بازیکنان و بازی سیستم تیم پرداخت و به این نتیجه رسید که با تغییرات کوچکی در تمرین و تقویت ذهنی بازیکنان می‌توانم نتایج بسیار خوبی کسب کنم.

مشاور فنی تیم والیبال شهداب یزد ادامه داد:.. کادر فنی جدید به هدف فعالیت های تیم پرداخت و حتی تعداد پیروزی ها و قرار گرفتن در جدول رده بندی نیز تخمین زده شد ما پله پله پیش آمد تا به پلیآف رسید و سپس فینال رسید در این راه نیز حریفان بسیار بالا رفت. سختی مثل مس رفسنجان و فولاد سیرجان را از پیش رو برداشتیم.

افشاردوست گفت: باید در نظر داشت که باشگاهداری به معنای واقعی آن و ساختار ساختاری، خیلی کم در ایران وجود دارد و مجموعه های ورزشی به صورت تیمداری اداره می شود مجموعه های خصوصی با هزینه های شخصی در ورزش بسیار ارزشمند است و باید کاری کرد که مجموعه های خصوصی وجود دارد. بیشتر، ترغیب به تیم‌داری در لیگ‌های حرفه‌ای می‌شوند. این کار به برنامه‌ریزی بلندمدت نیاز دارد.

دبیر پیشین فدراسیون والیبال مشخص کرد:. باشگاه شهداب با برنامه 10 ساله وارد لیگ برتر و در حال حاضر، چهارمین سال برنامه خود را اسپری می کند این باشگاه به دنبال ساختارسازی بهتر ورزشی است.

مربی پیشین تیم ملی والیبال گفت:.. شهداب، زودتر از برنامه هایی که در نظر داشت به فینال لیگ برتر قهرمانی در مسابقات باشگاه های آسیا و حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان، جزو برنامه های باشگاه به اعتقاد ما با برنامه می توانم کارها را پیش ببرم. .

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial