بهترین مشاور کنکور تجربی برای قبولی پزشکی ، دندان و دارو – دیجی کنکور

خانم شهریاری می افزاید:« هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مصاحبه تهرانی با روزنامه ابتکار که گفته است :« هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست » نشان می دهد که او صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیست. خانم شهریاری از کارشناسان آموزشی می گوید:« سیستم کاری کاملاً محرمانه سینا تهرانی که تاکنون از دید طراحان کنکور سراسری و رقبایش پنهان مانده است مهمترین دلیل ماندگاری ایشان در صدر جدول بهترین مشاورین تحصیلی است. اما چون توی تبلغات فقط قبولی ها بولد میشن و کاری به بقیه که قبول نشدن ندارن، درصد قبولی بالا بدست میاد. با توحه به اینکه خودشون به تازگی کنکور دادن و موفق هم بودن میتونن دقیقا به شما بگن که چیکار کنین تا شما هم قبول بشین.

استفاده از کلمات قلمبه سلمبه و بسیار پیچیده برای نشان دادن توان علمی مشاور، از ارزش کار او کم می کند. همچنین آموزش خلاصه نویسی دروس ، کارگاههای انگیزشی بسیار خوب، روشهای مفید برای کاهش زمان خواب و افزایش ساعات مطالعه و روش های تست زنی مفید از جمله دیگر مواردی است که باید از یک مشاور حرفه ای انتظار داشت. نخست آنکه او خود شخصاً و بدون اعتماد به اظهارات دیگران به مدارس مناطق محروم می رود و دانش آموزان مستعد را شناسایی و با حمایت افراد خیّر زیر نظر می گیرد و شیوه دوم که بسیار هم سختگیرانه است در پذیرش سایر دانش آموزانی است که اغلب از طبقه مرفه جامعه هستند. کسی می تواند ادعای بهترین بودن در این زمینه داشته باشد که زیر و بم همه رشته ها را بشناسد. به عنوان مثال دانش آموزان دیجی کنکور با همراهی تیم مشاوران خود در کنکور تجربی سال ۹۶ و ۹۷ و ۹۸ بیش از ۱۰۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ و بیش از ۷۳ مورد قبولی در رشته پزشکی را تجربه کردند.

رامین نیکخو را می توان یکی از با تجربه ترین مشاورین تحصیلی کشور خطاب کرد. مشاور خصوصی کنکور ۱۴۰۰ مشاور خصوصی کنکور خوب مشاور خوب مشاور رتبه تک رقمی کنکور کشور مشاور رتبه یک کنکور کشور مشاور سخت گیر برای کنکور مشاور کنکور مشاور کنکور ۱۴۰۰ مشاور کنکور 99 مشاور کنکور حضوری افشار مشاور کنکور خوب مشاور کنکور دکتر افشار مشاور کنکور یا دانشجو پزشکی مشاوران مشاوره برای کنکور ۱۴۰۱ مشاوره تحصیلی دکتر افشار مشاوره تخصصی برای پزشکی مشاوره رایگان کنکور مشاوره کنکور مشاوره کنکور ۱۴۰۰ مشاوره کنکور ۱۴۰۰ با افشار مشاوره کنکور 99 مشاوره کنکور تلفنی افشار مشاوره ی تلفنی کنکور مشاوره ی حضوری کنکور مصلایی یا بابایی میزان رضایت از علیرضا افشار نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نظام جدید نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور نظام قدیم نمونه برنامه علیرضا افشار همایش کنکور همایش کنکور 99 وظایف مشاور تحصیلی وظایف مشاور کنکور ویژگی های مشاور ویژگی های مشاور خوب ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب چیست؟ مناطق کشور بر اساس امکانات آموزشی به سه منطقه 1، 2 و 3 تقسیم بندی می شوند و داوطلبان با توجه به منطقه خود جزء یکی از این سهمیه ها می باشند.

یه نکته ای که وجود داره اینه که نباید نگاه کنین که فلان موسسه بیشتر از اون یکی قبولی داشته. بعد از اون یه موجی راه افتاد که اگه دنبال مشاور افسانه ای میگردی برو سراغ فلانی. اما نکته ای که کمتر کسی فهمید این بود که این متن به سفارش خود اون مشاور نوشته شده بود نه یه شخص بی طرف. مشاورانی که عاشق کار خود هستند و برای کار مشاوره ارزشی بالاتر از پول و تقاضا قائل هستند، سعی می کنند در همه زمینه های تحصیلی متخصص شوند نه فقط در کنکور تجربی. که خیلی قدیم کنکور دادن. یه لیست از مشاورای مختلف داد و گفت هرکدوم توی این سال ها چنتا رتبه دادن. موسس مدارس بارسا در تهران است و سال هاست که در زمینه مشاوره کنکور فعالیت دارد. یکی از بهترین مشاوران کنکور ایران است و سال هاست در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور فعالیت دارد. یکی از بهترین مشاوران کنکور در شهر رشت است. گفتنی است ، میرصادقی نویسنده کتاب « برنامه ریزی با دوربین مداربسته » است که چند سال قبل به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد. چند سال پیش یه سایت خبری متنی رو درباره همین بهترین مشاور کنکور موضوع کار کرد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما