روند نزولی بیماری در ایرانخبرگزاری فارس: ستاد ملی مقابله با تاکید بر لزوم کنترل مرز کشور و رصد ویروس جدید آمریکا را در بر گرفته است، در عین حال از روند نزولی کوید 19 در کشور خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به برگزاری پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی مقابله با حملات، گفت: در این جلسه در وضعیت ایران و جهان مورد بررسی قرار گرفت و وضعیت ویروسی که اروپا را در برگرفته و وحشتناک در اروپا به راه انداخت. است را مورد بررسی قرار دادیم.

وی افزود:. حال چه جهش ویروس خارجی باشد و چه جهش در داخل رخ داده باشد باید پروتکلها را رعایت کند، از حضور در تجمع خودداری کرده، ماسک بزنیم، از حضور در جمع بپرهیزیم؛. زیرا حضور در جمع و مهمان ها می تواند عامل اصلی انتقال بیماری باشد. ججد آآکه مناسسه های مختفیفی فیای وپیش رو اییی هه مردم و هه سئسئییی ایی ککات ی سیسیسی ایی ککدن.

نسبت 86 درصدی پروتکل های ضد آفتاب

روند نزولی بیماری در کشور

وی افزود: میزان رعایت پروتکلها در کشور به بالای 86 درصد رسیده است و این یعنی ما به این سبک از زندگی معمولی می کنیم که تنها راه مقابله با این بیماری است در سطح کشوری روند بیماری نزولی است و نسبت به حدود پنج هفته است. یزیزان سسی در ییییاسسیایک چهارم مگ یی ککتر ازز س ش ششه اسس و ایی آآار سیسیار رششان اسس میجهیجه یجهیایی مرم اسس.

پیک سوم صنعت در مازندران و چهار شهر قرمز در این استان

رئیس جمهور با بیان اینکه در استان مازندران به نوعی بیماری سوم آغاز شده است، اظهار کرد: اکثر شهرهای استان درگیر 4 شهر در کشور هستند که مربوط به استان مازندران است، سوادکوه شمالی، ساری، آمل و رامسر همچنان قرمز هستند. و نیاز به مراقبت بیشتر دارند.

۴۰۱ شهر زرد و ۴۳ شهر نارنجی

۱۸ شهر نارنجی در استان مازندران

وی ادامه داد: 401 شهر زرد و 43 شهر نارنجی داریم که حدود 15 تا 18 شهر نارنجی در استان مازندران در شهر لاهیجان در استان گیلان نیز نیاز به مراقبت بیشتر دارند و شهرهای استان مازندران هم بیشتر میخواهند و امیدواریم با مردم همکاری کنند. این موج را هم کنترل کنیم.

کوچکترین معمولی خطرناک است

با توجه به تغییر شرایط از نارنجی باید توجه داشت که کوچکترین غفلت، و تغییر عادی خطرناکی است و می تواند شرایط را بسیار جدی تغییر دهد و اگر بعداً ممکن است در آینده ممکن است تغییر کند. می شود.

وی گفت: بیشتر برای تشکر از مردم، مسئوبین و کادر درمان باید از کسب و اصناف تشکر ویژه کنیم که علیرغم فشارهای ما با ما همراهی کردند همه ما باید در شهرهای زرد تغییر رنگ ندهد و پس از انجام کارهایی که باید بازنگردند اگر رعایت کنند. به‌طورکلی ممکن است خدایی نتواند بیماری بعدی را در بهمن ماه و یا اسفندماه شاهد باشد

وی در خاتم با بیان اینکه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با قدرت در حال اجرا است، تصریح کرد: همکاری میان سازمانهای مردم نهاد، بسیج، هلال احمر و … در جریان است و کار بزرگی در حال انجام است و این حرکت است. عظیم ملی سازماندهی شده در مقابل بیماری می تواند در حفظ و بهبود شرایط بهبودی از نتایج حاصل از خبرهای تکمیلی این طرح در هفته های آینده به اطلاع مردم برسد.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial