شما این اشتباهات خرید بک لینک را مرتکب می شوید؟

همانطور که متن و محتوا باید سئو شده باشد، تصاویر، ویدیوها، فایل PDF و بقیه محتواها نیز باید سئو و برای گوگل بهینه بشوند. 5. خرید رپورتاژ آگهی با توجه به اینکه شما متن آگهی را خودتان می نویسید و دقیقا مرتبط با عباراتی می باشد که می خواهید برای آنها بک لینک بسازید، بسیار مطلوب و مناسب است ولی هزینه رپورتاژ آگهی را نیز در نظر داشته باشید. لینک سازی داخلی به معنای ایجاد بک لینک میان صفحه های یک سایت به معنای این است که اگر صفحه ای از سایتتان به صفحه ای دیگر از سایتتان لینک داده باشد لینک داخلی صورت گرفته ولی اگر لینک از سایت دیگری به یکی از صفحه های سایت شما لینک داده باشد یک لینک خارجی یا بک لینک برای شما صورت گرفته است. هرچه کیفیت یک لینک دریافت شده بالاتر رود٬ فایده آن بر روی رتبه سایتتان نیز بالاتر رفته میشد. گوگل در سال ۱۹۹۰ مفهوم پیج رنک را منتشر کرد و در آن مدت تعداد بک لینک های یک وبسایت فایده خیلی زیاد بر رتبه بندی آن در نتایج google داشت.

ربات های گوگل مدت بررسی یک صفحه لینک های موجود در آن را همچنین بررسی میکند و به این صفحه های لینک شده مراجعه میکند. دیگر مدت آن که به کمیت فکر کرده به پایان رسیده و باید کیفیت بیشتر بک لینک ها را مرود بحث خود قرار داده. به طور خلاصه، این Anchor Text ها هستند که برای کاربران و موتورهای جستجو درباره ماهیت آن صفحه و موضوع آن صحبت میکنند. به صورت دیگر می توان گفت ربات های گوگل صفحه را بررسی کرده و براساس داشتن لینک های وجود داشته در آن اعتبار صفحه های لینک شده را تشخیص می دهد. بک لینک خارجی پر کاربرد ترین موضوع در سئو میباشد و نظرات منتقدان خوب و بد بسیاری در مورد تاثیر بک لینک در سئو و استراتژی نمایش آن وجود دارد. بررسی بک لینک های وجود داشته در یک صفحه یکی از راه های کلیدی گوگل برای پیدا کردن و ایندکس کردن صفحه های جدید در اینترنت می باشد.  Th is was gener at ed with the help ​of G SA  C ontent Generator D em ov ersion!

شاید شما نمیتوانید توجیهی برای این موضوع که چرا آن وبسایت به شما لینک بدهد پیدا کرده، بهتر میباشد که این لینک را به جای یک لینک نامربوط تعیین کنید. لینکهای خارجی که به آن ها Back Links نیز گفته میشود، لینکهایی هستند که از سایر سایتها به سایت شما اشاره میکنند. با ایجاد لینک های داخلی منطقی و کاربردی در سایت شما، به سایر صفحات سایت شما و در نتیجه محتوای آن، پویایی و رونق بیشتری بخشیده و علاوه بر اینکه باعث رتبهبندی مناسبتر شما در موتورهای جستجو میشود، کاربران نیز به راحتی به صفحات دیگر سایت شما دسترسی دارند. 1. لینک هایی که در بالای صفحه قرار دارند اهمیت بیشتری دارند. در این قسمت نخست میگوییم بک لینک چیست سپس فایده آنها بر سئو را مورد بحث قرار میدهیم. منظور از کرال و سپس ایندکس، دیده شدن و ذخیره شدن اطلاعات مطلبی در سرور گوگل است. حالا سوال این است که بهترین انکرتکست برای بک لینک چیست؟ در این محتوا کوشش میکنیم نخست دریابیم بک لینک چیست و بعد از آن بررسی کنیم چه فایده ای در سئو سایت ما دارد. https://xseo.ir سازی خارجی در کامنت ها حاوی چند نکته مهم است که باید به آن ها توجه کنیم.

به عبارت ساده تر هنگامی که بخواهیم از بک لینک خارجی استفاده کنیم از آن ها بهره می بریم. این لینک به همان صفحهای هدایت میدهد که فرد به دنبال آن میگردد؟ این لینک فرد را به جایی که میخواهد هدایت میدهد؟ این لینک فرد را به موضوع کاربردی هدایت میدهد؟ مربوط بودن مهم ترین موضوع در ارزش گذاری کیفیت لینکهاست. البته که خیلی سریع این موضوع توسط مدیران وبسایت دچار سوءاستفاده شد و شروع کردن به لینک سازی های بی حد و مرز که خیلی زود گوگل هم این موضوع رو فهمید و الگوریتمهای سنجش صفحات رو تغییر داد. مثالی می زنم : اگر سایت تان قدیمی باشد و تعدادی بک لینک هم از قبل داشته باشد با خرید بک لینک به تعداد کم (مثلا 5 رپورتاژ آگهی) اگر محتواها و لینک های داخلی آن در هر رپورتاژ متفاوت باشد هیچ گاه گوگل متوجه خرید بک لینک ها نمی شود! امکان دارد با گرفتن چند لینک خوب رتبهای کسب کرده که بقیه سایتها با چندین بک لینک نتوانسته اند آن را بدست آورند! با لینک گرفتن از سایت های مورد اعتماد گوگل میتوانید توجه گوگل را به خودتان جلب کنید و اعتبار زیادی داشته باشید.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما