فرمول جدید قیمت گذاری خودرو به نفع مردم است


خبرگزاری تسنیم: رئیس شورای رقابت از فرمول جدید این شورا برای قیمت گذاری خودروهای دفاع کرد و گفت: مطمئن باشید این تصمیم به نفع مصرف کننده است که از این فرمول برداشته شده است، به هر حال نظر سازمان بازرسی هم در این جلسه مطرح می شود. با رقابت شورای است.

رضا شیوا:

* (با اشاره به اینکه سوال می شود چرا این تصمیم در چند ماه گذشته که بازار خودرو بهم ریخته بود مورد قبول قرار گرفت؟):. تصمیم گرفتیم همان فرمول گذشته را اجرا و سبد تورم بخشی را به روز کنیم.

* باید توجه کنید که هیچ بازبینی در مورد قیمت خودرو در کارخانه انجام نشده است و زمانی که شورای رقابت مجدداً در این حوزه شروع به کار کند، از بهم ریختگی در قیمت خودرو مشاهده شد. قیمت خودرو را سر و سامان بدهیم .

* تولید کننده نباید در وضعیت انحصاری سوء استفاده کند تا در نهایت حقوق مصیرف کننده مورد تضریی

* (با مطمئن شوید که تصمیم شورای رقابت برای قیمت خودرو به نافع مصرف کننده است):. وزارت صنعت و سازمان توسعه باید را انجام دهند.

* در حال حاضر علاوه بر ایران خودرو و پاهای خودروسازان دیگری هم وارد عرصه تولید شدند که با افزایش تولید آنها در آینده ای نزدیک در بازار خودروها رقابتی را به وجود آوردند.

* (در خصوص ضمانت اجرای مصوبه جدید شورای یک رقابت): در فرمول جدید ضریب به نام “لاندا” قرار است که میزان عرضه به بازار در تصمیم گیری جدید علاوه بر این که تولید کننده باید به هدف افزایش یابد 50 درصد در تولید افزایش تولید محصولات را افزایش دهد. بر همین اساس اگر خودروساز با افزایش تولید را هم افزایش داد ضریب کامل را کسب کرد و امکان افزایش قیمت را پیدا کرد. پیدا می کند.

* بر خلاف فرمول گذشته که برای تولید خودروهای اقتصادی فعال می شود ما ملاک را افزایش تولید قرار دهید تا قیمت خودروساز افزایش یابد. بخشی که معمولاً هر سه ماه مورد محاسبه قرار می‌گیرد تغییر قیمت انجام می‌شود اما در فرمول جدید تغییرات قیمتی بر عوامل دیگری از جمله متغییر افزایش تولید و افزایش عرضه می‌شود.

* (با بیان اینکه ممکن است در فرمول جدید افزایش قیمت کمتر از نرخ تورم باشد):. در بسیاری از موارد حتی افزایش قیمت ها از نرخ تورم هم کمتر است.

* ششرای قق هه افزایش 25 دصصصی قیقیت ورر در ماه اییی شاصص تورم بشی شیاحذف قیقیت تا فزتناسس تورم نبه و تا و ایزن توییی و ضهضه باشش.

* ما وظیفه قانونی خود را باید انجام دهیم و در صورت لزوم تغییر تصمیم گیری کنیم. به اعتقاد ما موضوع برداشت از این فرمول است و به هیچ وجه آزاد سازی مطرح نیست.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial