قیمت نهضت ملی مسکن فعلا متری ۴.۵ میلیون

[ad_1]

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هماکنون بر اساس آخرین فهرست بها قیمت واحدهای نهضت ملی مسکن 4.5 میلیون تومان در هر متر مربع است که شاید در آینده تغییر کند گفت: قیمتی که در حال حاضر با سازندگان واحدهای طرح جهش و تولید مسکن بسته شده است. صرفاً مربوط به هزینه ساخت است و نهایی نیست؛ قیمت تمام شده است که پروژه با توجه به سایر هزینه ها مانند نرخ هزینه، خدمات دستمزد و سایر اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمود محمودزاده اظهار کرد:… قیمتی که هماکنون برای طرح واحد نهضت ملی مسکن های اعلام می شود بر اساس قرارداد منعقده با سازنده است این با قیمتی که برای تمام شدن آن تفاوت وجود دارد، قیمت تمام مسکن مربوط به عملیات ساختوساز است. وهزینه‌هایی مانند خدمات، صدور پروانه و عوارض مختلف به آن اضافه می‌شود.

وی افزود: نباید اینطور تفسیر شود که در حال حاضر با سازندگان واحدهای طرح جهش تولید و تامین مسکن بسته می‌شود، قیمت تمام واحدها خواهد بود از ابتدا اشاره می‌کند که تمام زمانی که پروژه تکمیل می‌شود اعلام می‌کند که این پروژه خواهد بود. غیرانتفاعی است و با ارزان‌ترین قیمت ممکن در اختیار مردم قرار گیرد.

ملاک قیمت، سازمان فنی و اجرایی است

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:. هماکنون بر اساس جدیدترین فهرست بها قرارداد سازندگان نهضت ملی مسکن برای پروژه هایی با مشخصات معین با قیمت 4.5 میلیون تومان در هر متر مربع منعقد می شود اگر امکانات و کیفیت پروژه های متفاوت قیمت نهایی نیز متفاوت خواهد بود.

محمودزاده با بیان اینکه ملاک ما در تعیین واحدهای نهضت ملی مسکن، نظام فنی و اجرایی کشور است، تاکید کرد:. ، ضریبی را به عنوان یک موضوع به این قیمت ها اضافه می کند. سازندگان است.

وی ادامه داد:.. قیمتی که بر اساس قرارداد برای ساخت با سازنده ها تعیین می شود، چرا که می گویم قیمت پایه است و نباید با قیمت تمام شده اشتباه گرفته شود که سازنده می سازند بخشی از پروژه است، تمام پروژه نیست در صورت عوارض، خدمات، دستمزد. و دیگر مولفه ها تغییر کند مشمول واحدها خواهد شد.

اگر قیمت ثابت می‌شد، احتمال متضرر شدن سازندگان یا پیشنهادان بود

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: در نظر گرفتن قیمت ثابت، چند ایراد دارد؛ یا باید نرخ را بالا بگیریم که سازنده متضرر شود و این به ضرر مردم است یا پایین تر تعیین کنیم که ممکن است پروژه سازنده را متوقف کند؛ بنابراین. تصمیم بر اساس قیمت های موجود در قراردادها منعقد می شود.

آغاز عملیات اجرایی ۳۳۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن

محمودزاده در تشریح آخرین وضعیت پروژه جهش تولید و تامین مسکن اظهار کرد: در حال حاضر حدود 330 هزار واحد به مرحله اجرا رسیده و برای 980 هزار واحد زمین تامین می شود از ماه های ابتدایی سال 1401 به مرور افتتاح و بهره برداری از واحدها آغاز خواهد شد. .

وی ضمن درخواست از درخواستان برای واریز به موقع مبلغ آورده گفت:. هرچقدر که زودتر تمام شود به نفع سازندگان می شود که در صورت افزایش قیمت و افزایش نفع سازندگان، پروژه را در زمانی که سازندگان مجبور کرده اند به پایان برسد. .

نهضت ملی مسکن در یک نگاه

دولت با تلفیق دو طرح «نهضت ملی مسکن» و «اقدام ملی مسکن» قصد دارد چهار میلیون واحد مسکونی در طی کند. بانکها موظف شده اند سالیانه 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات به طرح جهش تولید و تامین مسکن اختصاص دهندگان طبق آخرین آماری که محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی ارائه کرده تا روز نهم اسفندماه 1400 تعداد 330 هزار واحد یا تکمیل شده یا آماده شده است. مجموعا در دو طرح حمایتی نهضت ملی مسکن و اقدام ملی 5 میلیون و 180 هزار نفر تا کنون ثبت نام کرده است.

رستم قاسمی – وزیر راه و شهرسازی داده است که تا پایان سال جاری 800 هزار واحد نهضت ملی مسکن به مرحله عملیات اجرایی می شود و این واحدها در تهران 450 میلیون تومان، سایر کلانشهرها 400 میلیون، مراکز استان ها 350 میلیون، سایر مناطق شهری 300 میلیون تومان. و رسسیه تومان با نر 18 سسد ححاکثکث 18 دصصص تییی ششه اسس ططق آآییی بآآ متر میع واححهای هضهضهض میی یسکسک 4.7 یییی ومان واهه بود.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاه