لمینت اقساطی

با توجه به هزینه های بالای دندانپزشکی زیبایی به خصوص لمینت و کامپوزیت این سرویس ویژه ایجاد شد. در بسیاری از ارائه دهندگان خدمات دندانپزشکی اقساطی، شرایط سخت و نرخ سود بسیار بالا، بسیاری از متقاضیان را بی رغبت کرده است. مجموعه تاج برای رفع این نقیصه راه حلی هوشمندانه برای خدمات اقساطی ارائه کرده است. در این کلینیک افراد می توانند به راحتی از خدمات رولینگ اقساطی و اقساط مرکب استفاده کنند. کارمزد بسیار پایین، شرایط مختلف گارانتی و بازپرداخت طولانی مدت باعث استقبال از این طرح شد.

علاوه بر این، مشترکین می توانند از مجموعه متنوع و گسترده ای از دندانپزشکان زیبایی استفاده کنند و نیازی به استفاده از خدمات اقساطی در مرکز و بخش خاصی نیست.

برای بهره مندی از لمینت اقساطی و کامپوزیت اقساطی می توانید از مزایای ویژه این طرح استفاده کنید:

پورسانت بسیار کم شما می توانید با هزینه سالانه 8.4 درصد از تسهیلات قرض الحسنه استفاده کنید. پرداخت های بلند مدت شرایط بازپرداخت اقساطی مختلف از 6 تا 12 ماه کمیت امکانات. بسته به نوع وثیقه ارائه شده می توانید بین 6 تا 30 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید.

 دندانپزشکی اقساطی

علاوه بر لمینت اقساطی تهران و کامپوزیت اقساطی می توانید از سایر خدمات دندانپزشکی اقساطی نیز استفاده کنید. از طرح تکمیل درمان استفاده کنید. مشترکین علاوه بر تمامی خدمات اقساطی فوق می توانند از طرح تکمیل پردازش هوشمند استفاده کنند. از خدمات زیبایی مانند کاشت مو و جراحی بینی، آزمایشگاه خون، فیزیوتراپی چشم و شنوایی، کلینیک و بیمارستان استفاده کنید. کاهش هزینه های دندانپزشکی برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام می توانید با شماره 02144281000 تماس بگیرید و یا از آیکون واتس اپ استفاده کنید.

لمینت اقساطی با چک:

با ارائه دو چک می توانید تا دوازده ماه هزینه درمان خود را پرداخت کنید. برای استفاده از این امکان به نکات زیر توجه کنید: چک ماهیگیری به نام یا ضامن خود داشته باشید برای کاندیدا کار داشته باشید بدون چک برگشتی و پرداخت دیرکرد بانکی در صورت داشتن شرایط فوق می توانید تا سقف 20 میلیون در قالب اعتبار قرض الحسنه دریافت کنید. سررسیدها یک ماه پس از معامله و فقط به قیمت تمام شده بازپرداخت می شود. امکان استفاده از سایر خدمات پزشکی و زیبایی برای متقاضی وجود دارد. در صورت محاسبه صحیح و پرداخت به موقع اقساط دوره های بعدی، امکان خرید اقساطی کالا و لوازم خانگی وجود دارد.

هزینه لمینت دندان چقدر است؟

همانطور که می دانید مواد اولیه لمینت وارداتی بوده و قیمت تمام شده آن به دلیل نوسانات ارز در نوسان است. ضمناً هزینه نهایی بر اساس تخصص پزشک تعیین می شود. با توجه به موارد ذکر شده، قیمت لمینت برای سه نوع مصالح اصلی مورد استفاده به شرح زیر است: لمینت زیرکونیایی: قیمت تمام شده بین 1200 تا 2 میلیون تومان متغیر است. تاثیر این لمینت نسبت به انواع دیگر کمتر است.

لمینت Ips

متریال به کار رفته در این لمینت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و زیبایی زیادی به دندان ها می بخشد. قیمت تمام شده این نوع لمینت بین 1.5 تا 2.5 میلیون تومان متغیر است. لمینت فلدسپات: این نوع لمینت یکی از گران ترین و مرغوب ترین مواد مورد استفاده در لمینت می باشد. مزیت این نوع لمینت طبیعی بودن دندان های لمینت شده است. قیمت تمام شده این نوع لمینت بین 2.5 تا 4 میلیون تومان متغیر است.

لازم به ذکر است قبل از تصمیم گیری بهتر است نمونه کارهای انجام شده را با مشاوره صحیح مشاهده کرده و به مرکز مراجعه کرده و از هزینه کل کار مطلع شوید. محدوده قیمت بسته به نوع دندان شما و تجربه مفید دندانپزشک متفاوت است. برای استفاده از لمینت اقساطی خود به جز هزینه تسهیلات نیازی به پرداخت هزینه اضافی به دندانپزشک ندارید. با مطالعه ادامه مقاله متوجه تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت دندان، دلیل گرانی لمینت دندان خواهید شد.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما