(ویدیو) خلاصه بازی پرسپولیس ۳ – ۱ مس رفسنجان؛ دبل عبدی

[ad_1]

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 19:05 امروز (دوشنبه) و با پنج دقیقه تأخیر در ورزشگاه آزادی میزبان مس رفسنجان و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید. (۳۴) برای پرسپولیس و مجید علیاری (۲۳) برای مس گلزنی کردند.

که هفته گذشته با توقف مقابل گلگهر سیرجان فاصله سه امتیازیاش با استقلال صدرنشین را افزایش داد، این هفته از توقف شاگردان فرهاد مجیدی در مقابل نساجی استفاده کرد و با پیروزی مقابل مس، بار دیگر فاصله با رقیب دیرینه را به سه امتیاز داد. آن هم در شرایطی که دو تیم بهترین خط حمله لیگ هستند. پرسپولیس تا پیش از برگزاری این بازی با 28 گل زده بهترین خط حمله لیگ را داشت و مس نیز به همراه استقلال با 26 گل زده (بدون احتساب پیروزی 3 بر صفر انضباطی در مقابل پدیده و گل‌گهر) در تعقیب این تیم بودند و به بهترین خط حمله رانده شدند از آن خوس.

نیمه اول
دقیقه ۱۱:
گادوین منشا صاحب فرصت گل شد که پس از ضربه زدن به دروازه پرسپولیس نداشت.

دقیقه ۱۸: احسان پهلوان از پشت جریمه مس اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از بالای راه راه اتو شد

دقیقه ۱۹: ههه ترای یییی اششباه مدافان سس تپپپبایی سکد هه عبیی یاد ص ایی بازیکزیک تواسس ازز ززازه نشیشی صصفیایی نا باز ککد.

دقیقه ۲۳: حسحسحس آذآذباد با پپ عیایی رای عححطه ججیه پسپسپیسیسیساحح قققییک ککد که ایی بازیکزیک تواسسس گگ سسایی یسیها را هه ثثر بسند.

دقیقه ۳۲: ارسال سعید آقایی از سمت چپ با ضربه سر علی شجاعی همراه شد که نوشی صوفیانی ووپ را به کرنر کرد.

دقیقه 34: ارسال احسان پهلوان از سمت راست به داخل محوطه جریمه با ضربه سر کمال کامیابی‌نیا به گلول دوم ت.رسپ

دقیقه ۳۶: سعید آقایی با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

دقیقه ۴۰: مجید علیاری بار دیگر در موقعیت گلزنی قرار داشت که این بار مدافعان پرس پولیس به او اجز اکراین

نیمه دوم
دقیقه ۴۷: ارسال علی شجاعی روی دروازه با ضربه سر هنانوف همراه شد که نوشی صوفیانی موفق شد وپ شد.

دقیقه ۵۹: گادییی ششا در اداهه ححکک افففایی هه سست دروازه پپسپسپیسیس حسحسحس آذآذباد کد کهح تپ پفی بازیکزیک با فاصصه ککی از ککار ککازه هه یییون ففف یییون فف.

دقیقه ۶۱: مهدی ترابی از پشت جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن آرا نوشی صوتربه دترینی ربه

دقیقه ۶۲: ارسال رامین رضاییان از سمت راست با ضربه سر سیدجلال حسینی همراه بود که توپ با اختتار ،ف از اختار ،فاز وختار درور

دقیقه ۶۵: یک کار یییی از بازیکزیکان سس ر اداهه پاس سهه یکبان بری ه یک مققیی گگ برای یی یی شش، اماضفک سه تسط احد گگههی یاار شش.

دقیقه ۶۷: ححهه سسیی پپسپسپیسیهیسیها از سست چپ، هه یک اسسال از سس یسیی آقآق ییه ههاهه هش قیقیقی ککی یا ففف تپپ اجزی زهق ههاججان نه نهاججان نه ههاججان ناجون ناجان هه هه هاج ههاجان نا نداد.

دقیقه ۷۴: پاس در عمق مهدی ترابی به علی شجاعی در عمق دفاع با یک اثر از سوی کعبی همراه شد، اما در نهایت شجاعی با کنترل توپ و یک پاس رو به عقب کار مهدی عبدی را برای باز کردن دروازه مس راحت کرد.

دقیقه ۷۷: شاهین توکلی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 84: اسوازه ری درو در ششایطی که با یک اثثغذایی در حال ورود هه دروازه بود، تسطسط سیسیججال حسینی زرازه زهاهی ککنش زهش.

دقیقه ۹۰: عقیل کعبی به دلیل انجام خطای هند عمد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، سیدجلال حسینی، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، سعید آقایی (81 – محمد شریفی)، کمال کامیابینیا، میلاد سرلک (32 – علی شجاعی)، احسان پهلوان، مهدی ترابی (90 – علی نعمتی)، وحید امیری و مهدی عبدی. (۹۰ – مهدی مهدیخانی).

ترکیب مس: داود نوشی صوفیانی، شاهین توکلی، مجید نصیری، فرشاد محمدیمهر (71 – حسن جعفری)، عقیل کعبی، سید مهدی حسینی (79 – حسین پورامینی)، مهرداد رضایی، مهدی ترکمان (83 – میثم تیموری)، محسن آذرباد (83 – فراز). امامعلی)، مجید علیاری، گادوین منشا (۷۹ – زهیر سلیمان).

داور: اشکان خورشیدی

[ad_2]

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما