پل بازیافتی با قطعات توربین‌های کار افتاده در ایرلند ساخته شد |


مهندسان و پیمانکاران ایرلند اخیراً پلی را در شهرستان «کورک» این کشور نصب کرده اند که شاید در حالت عادی هیچ وقت خبر آن رسانه نمی شود، اما این پل بازیافتی از قطعات قطعه است. پره‌های توربین بادی ساخته شده تا شاید مشکل رهاسازی‌های این توربین‌ها در طبیعت را حل کند.

به گزارش وب سایت ورج، پل بازیافتی ایرلند در حقیقت پس از پل بازیافتی لهستان دومین نمونه است که با استفاده از قطعات توربین های ساخته شده ساخته شده است. ایرلند می‌گوید: «بدیهی بود که این ایده را بررسی و آزمایش کرد.»

با توجه به افزایش هزینه های مربوط به توربین ها، راه حلی برای مقابله با این غذاها پیدا می شود. پلاستیک های فوق محکم تقویت شده با فیبر ساخته می‌شوند، به این راحتی‌ها از بین نمی‌روند.

اولین پل پره های دنیا در لهستان

پل بازیافتی از توربینها یک قرن دوام میآورد

اما اگر ایده «پلهای پرهای» موفق باشد، شرایط می تواند تغییر کند. صد ساله ایجاد کند.

«آنجلا ناگل»، مهندس عمران مقطع دکتری در دانشگاه کورک میگوید آنها را در ساخت این پل از تولید حدود استفاده می کند. 800 ظرفیت CO2 پیشنهاد کرده اند.

شرکت ناگل میگوید باز پیچی که گروهی به منظور انجام تحقیقات در زمینه استفاده از قطعات توربینها در ساخت پلهاست، به دنبال روشهایی می باشد که تا تولید پله های جدید را آسانتر کند.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel