IND vs WI 2nd T20I: Rishabh Pant فاش می‌کند که چرا از تماشای Rovman Powell در حال کوبیدن تیم هند به تیم هند خوشحال بوده است.

[ad_1]

رومن پاول، بازیکن هند وست، در دومین مسابقه T20I مقابل هند در روز جمعه (18 فوریه) حالت هیولایی خود را روشن کرد، زیرا او یک دوره گردبادی 36 توپ 68 را انجام داد تا تقریباً میهمانان را از خط خارج کند.

در تعقیب و گریز 187، نیکلاس پوران (62) و پاول شوت های قدرتمندی زدند و هند غربی را در شکار اولین برد خود در تور هند نگه داشتند. .

اما با 29 مورد نیاز در دو اور آخر، بوونشوار کومار و هارشال پاتل آرامش خود را حفظ کردند و هند وست را در موقعیتی بسیار نزدیک و در عین حال دور ترک کردند و با 8 ران شکست خوردند.

در همین حال، تیم هند، ریشاب پنت، ویکت بان تیم هند فاش کرد که از دیدن پاول در حال شکست دادن بولرهای هندی در سراسر پارک خوشحال است، زیرا ویندیز برای تیمش – دهلی کپیتالز، در IPL 2022 آینده بازی خواهد کرد.

“فکر می‌کنم پاول گلوله‌هایی را به بیرون شلیک می‌کرد. اما در اعماق ذهنم خوشحال بودم زیرا او برای دهلی کپیتالز بازی خواهد کرد.” پنت در مراسم معرفی پس از بازی گفت.

قابل ذکر است، در مزایده مگا IPL 2022، پاول توسط دهلی کپیتالز با 2.8 کرور روپیه انتخاب شد. کاپیتان این تیم توسط پنت است.

در همین حال، ریشابه پنت به عنوان بازیکن برتر مسابقه شناخته شد، زیرا او یکی از معماران جدایی ناپذیر با چوب هند بود که توانست با 52 شکست شکست ناپذیر تنها 28 توپ، 186 توپ را در اولین اینینگ ثبت کند.[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما