Kangana Ranaut مجموعه‌های Gangubai Kathiawadi BO را زیر سوال می‌برد و آن را «ریاضیات مافیای فیلم» می‌نامد.

[ad_1]

دهلی نو: Kangana Ranaut که قبلاً Gangubai Kathiawadi آلیا بات را به خاطر بازگرداندن تماشاگران به سینماها و کمک به بالیوود برای تجدید خود پس از تأثیرات مخرب همه‌گیری تمجید کرده بود، اکنون در مجموعه‌های باکس آفیس فیلم جستجو کرده است.

ابتدا، Rangoli Chandel خواهر کانگانا تصویری از فیلم “Manikarnika: ملکه جانسی” این بازیگر را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته بود و آن را به خاطر مجموعه BO قابل ستایش بدون بودجه کلان، “راکت روابط عمومی مافیا” یا “قهرمان بزرگ” تحسین کرد. .

او نوشت: “بدون 200 کرون بودجه، هیچ کارگردان بزرگ، هیچ قهرمان بزرگ، هیچ روابط عمومی راکت مافیایی، هیچ اکران انفرادی با فیلم هایی مانند اوری و بالاصاحب تاکری مبارزه نمی کرد… فقط استعداد ناب. رکورد بلند و در اوج است.”

کانگانا

کانگانا استوری اینستاگرام خواهرش را بازنشر کرد و گفت: “ریاضیات مافیای فیلم… فیلم 75 کروری 43 کرور در سه روز انجام می دهد و به آن می گویند فاجعه فوق العاده… فیلم 160 کرور 35 کرور است و فوق العاده موفق است. این دعوای من با آنها نیست. امیدواریم که هیچ سیستمی، نه راکتی، نه مافیایی، نه روابط عمومی پولی بتواند استعدادهای واقعی و کار صادقانه را شکست دهد.”

کانگانا

وقتی او در مورد فیلم ۱۶۰ کروری که در دو روز اول ۳۵ کرور درآمد داشت صحبت کرد، به طور غیرمستقیم به Gangubai Kathiawadi اشاره کرد زیرا آن رقم خاص مجموعه BO آن برای آخر هفته بود.

همه امیدها برای بازیگر آلیا بات زیاد است زیرا در آخر هفته 39.12 کرور به دست آورد.

Trade Taran Adarsh ​​در توییتی نوشت: “#Gangubai Kathiawadi شادی، اعتماد به نفس و سینماروها را باز می گرداند، مجموع خوبی در Wknd 1… روز 3 شاهد دستاوردهای بزرگ تحلیلگر است. [most places]… #ممبای، #تان، #پونه، #گجرات، #دهلی، #هند جنوبی (قطعات) مشارکت‌کنندگان کلیدی… جمعه ۱۰.۵۰ کرون، شنبه ۱۳.۳۲ کرون، یکشنبه ۱۵.۳۰ کرون. مجموع: ? 39.12 کرون.

Gangubai Kathiawadi از Alia Bhatt در 25 فوریه در سینماها اکران شد و بازخوردهای مثبتی را از طرف طرفداران و منتقدان دریافت کرد. B-Town همچنین از بازی تعیین کننده حرفه آلیا و کارگردانی شگفت انگیز Sanjay Leela Bhansali ستایش کرده است.[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما