پایان مسابقات کشتی آزاد انتخابی جام تختی – ورزش سه


کد خبر : 1813541 |
12 اسفند 1400 ساعت 18:09 |
14 بازدید |

0
دیدگاه

رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد جام تختی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام تختی به عنوان یکی از انتخاب های تیم ملی کشتی آزاد به پایان رسید و سه نفر برتر این مسابقات، مجوز حضور در مسابقات بین المللی جام تختی در سال آینده را دارند. به دست آوردند.

اسامی افراد برتر به شرح زیر است:

57 ساختمان: 1- عرفان آئینی (تهران) 2 – میثم فیروزآبادی (همدان) 3- پوریا ترکمان (مرکزی) و صابر خانجانی (مازندران) 5- امیر پرسته (مازندران) و علیرضا گودرزی (تهران) 7- افشین رحمانی (قشم) 8- رضا. خلاقی (خراسان رضوی) ۹- مهدی رحیمی (البرز) ۱۰- مهدی جوکار (گیلان)

۶۱ متر: 1- رضا اطری (مازندران) 2- احمد شعبان (لرستان) 3- مرتضی فرزین فر (همدان) و سجاد ترغو (خراسان رضوی) 5- مهدی جعفری (لرستان) و علیرضا محمدحسنی (تهران) 7- رضا عرب (گلستان) 8 – شهرو قاسمپور (آذربایجان شرقی) ۹- حسن رضوانیان (کرمان) ۱۰- وحید ورزیده (تهران)

۶۵ متر: 1- محمدرضا باقری (مازندران) 2- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 3- امیرپارسا قدرتی (البرز) و کیان محمودجانلو (مازندران) 5- علی علیزاده (کیش) و ایمان صادقی (گلستان) 7- بابک بهاری (قشم) 8 – علیرضا اشکیور (مازندران) ۹- مهران نصیری (مازندران) ۱۰- حسن عبادی (مازندران)

۷۰ بودجه: 1- امید خدمتی (تهران) 2- حسین ابوذری (مازندران) 3- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) و مجتبی عموزاد (مازندران) امیرحسین مقصودی (تهران) و محمدرضا عسگرپور (فارس) 7- محمدرضا مریدی مقدم (تهران) 8- رضا مریدی مقدم. مسافر (آذربایجان) ۹- رضا شیرازی (تهران) ۱۰- محمد زمانی (تهران)

۷۴ ساختمان: 1- امیر حسینی (تهران) 2- فریبرز بابایی (مازندران) 3- بهروز حیدری (گلستان) و علی اکبر طالشی (تهران) 5- سیدمحمدعلی میرقائمی (تهران) و پیمان حقی (تهران) 7- محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 8 – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه) ۹- سجاد چهاردولی (همدان) ۱۰- محسن کوچ نژاد (قزوین)

۷۹ ساختمان: 1- علی غلامی (آذربایجان شرقی) 2- محمدحسین نوروزیان (کردستان) 3- علیرضا کریمی (البرز) و محمدرضا آرشی (لرستان) 5- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) و امیرحسین کاووسی (مازندران) 7- جمال خدابنده لو (همدان). ) ۸- هادی شرفبیانی (کردستان) ۹- محمدمهدی بیگدلی (البرز) ۱۰- سعید غلامی (مازندران)

۸۶ ساختمان: 1- علیرضا کریمی ماچیانی (البرز) 2- هادی وفائی پور (همدان) 3- امیدرضا سهیلی (البرز) و علی شکوری (مازندران) 5- حامد عاشق حسینی (سیستان و بلوچستان) و علی آقائی (کرمانشاه) 7- شکور فاتحی ( کردستان) ۸- علیرضا کریمی (همدان) ۹- مرتضی جانعلی زاده (مازندران) ۱۰- علیرضا کریمی (تهران)

۹۲ ساختمان: 1- ارشک محبی (کرمانشاه) 2- مهدی هدایتی (مازندران) 3- میلاد صرمی (تهران) و سیدمحمد حسین میرباقبان (تهران) 5- شایان صداقی (تهران) و امیرحسین شیور (مازندران) 7- محمد صفایی (البرز) 8. – محمدجواد پرنوری (کرمانشاه) ۹- هاشم مرادی (سیستان و بلوچستان) ۱۰- علیرضا پیری (زنجان)

۹۷ ساختمان: 1- دانیال شریعتی نیا (همدان) 2- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) 3- مرصاد مرغزاری (مازندران 9 و محمدحسین فیروزپور (مازندران) 5- سجاد عزیزی (تهران) 6- آرمان کاظمی (لرستان) 7- رامین اشرفی ( تهران ) ۸- مجید کرمی (کرمان) ۹- مهراب کریمی (تهران) ۱۰- حسین بوچانی (تهران)

۱۲۵ ساختمان: 1- محمد علی تبار (گلستان) 2- عرفان جعفری (مازندران) 3- رضا صارمی (کیش) و علی اکبرپور (مازندران) 5- معراج شادی (تهران) و رضا چراغی (مازندران) 7- احمد یوسفلی (زنجان) 8- رضا ارجی (خراسان رضوی)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم